Preskočiť na obsah
BB Drevostavby

Priemyselná výroba

BB Drevostavby s.r.o.

Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Sídlo
Bacúch
Od roku
2012
IČO
46 671 447

BB Drevostavby

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Plaviarska 129, 976 64 Bacúch
Na trhu od
18. mája 2012
IČO
46 671 447
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 16.23)
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Firma v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte BB Drevostavby

BB Drevostavby s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Plaviarska 129, 976 64 Bacúch. Zapísaná je od 18. mája 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých drevárskych výrobkov.

Základné údaje

Obchodné meno
BB Drevostavby s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 671 447
DIČ
2023511655
Dátum vzniku
18. mája 2012
Sídlo
Plaviarska 129, 976 64 Bacúch
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 22221/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 16.23)
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa BB Drevostavby zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Stolárstvo
  • Tesárstvo
  • Kachliarstvo
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli BB Drevostavby s.r.o.?

Sídlo je na adrese Plaviarska 129, 976 64 Bacúch.

Čím sa BB Drevostavby s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – BB Drevostavby s.r.o.?

IČO je 46 671 447, DIČ 2023511655.

Kedy vznikla BB Drevostavby s.r.o.?

Vznik: 18. mája 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Plaviarska 129 976 64 Bacúch

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre BB Drevostavby s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bb-drevostavby.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.